خانه آژاکس / تبلیغات
تبلیغات در آژاکس

تبلیغات

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اهمیت تبلیغات در چیست؟
امروزه تبلیغـات به رکن جدایی ناپذیر کسب و کارها تبدیل شده است. جلب توجه و نظر مشتری در بازار رقابتی این روز ها سخت تر از قبل شده و سازمان ها برای دستیابی به این مهم هزینه های هنگفتی برای تبلیغات پرداخت می کنند.
امروزه قدرت تبلیغـات به حدی نمایان است که اکثر شرکت هایی که اهمیت این موضوع را به طور کاملا درک کرده اند به طور سالانه بودجه ای را بدین منظور اختصاص می دهند. توجه به اهداف تبلیغات و دوراندیشی نسبت به نتایج آن یکی از مهمترین گام ها قبل از اجرایی شدن آن است؛ در حالی که به علت هزینه ی بالای تبلیغات در دنیای امروز مدیریت آن بسیار اهمیت می یابد و تبلیغـات هدفمند و با استراتژی های از پیش تعیین شده فرایند فروش و برندینگ را تسهیل می نماید.
تبلیغـات به شما کمک می کند تا:
سازمان و خدمات خود را معرفی کنید
بیشتر و بهتر دیده شوید و نیز تبلیغـات موجب افزایش آگاهی مردم نسبت به یک محصول یا خدمت می شود.
با تبلیغـات هدفمند و موثر مخاطبان خود را ترغیب می کنید تا از خدمات شما بهره مند گردند

تبلیغـات در سایت  و شبکه های اجتماعی وبسایت آژاکس تیم

چرا در آژاکس تیم تبلیغ  کنم؟

سایت آژاکس به عنوان اولین سایت کنفرانسی کشور با هدف اعتلای فرهنگ پژوهش و تحقیق در جامعه،  در زمینه اطلاع­ رسانی رویدادهای علمی کشور  از جمله همایش­ ها، کنفرانس­ ها، سمینارها و کنگره­ های ملی و بین­ المللی با بیش از یکصد دبیرخانه دائمی و دانشگاهی برگزاری همایش ­ها و کنفرانس ­های علمی کشور در ارتباط بوده و سعی در  اطلاع رسانی رویدادهای علمی دانشگاه­ های سراسر کشور را دارد. تمامی همایش ها به صورت رایگان در سایت و شبکه ­های اجتماعی آژاکس ثبت و نمایه می­شود؛ محل­هایی نیز برای تبلیغ محصولات فرهنگی، دبیرخانه ­های دائمی، موسسات و سالن­ های برگزاری همایش، آژانس ­های مسافرتی برگزارکننده تورهای علمی و سایر مراکز و شرکت ­ها که مرتبط با موضوع سایت باشند در نظر گرفته شده است. اگر شما هم می­ خواهید از طریق این وبسایت کالاها یا خدمات خود را به جامعه علمی کشور معرفی کنید با ما تماس بگیرید.

 شرایط درج تبلیغات

محل­ هایی که در حال حاضر برای پذیرش آگهی در سایت پیش بینی شده اند را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:

 

 

لینکدین

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
تبلیغات در آژاکس