خانه آژاکس / تبلیغات

تبلیغات

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اهمیت تبلیغات در چیست؟
امروزه تبلیغـات به رکن جدایی ناپذیر کسب و کارها تبدیل شده است. جلب توجه و نظر مشتری در بازار رقابتی این روز ها سخت تر از قبل شده و سازمان ها برای دستیابی به این مهم هزینه های هنگفتی برای تبلیغات پرداخت می کنند.
امروزه قدرت تبلیغـات به حدی نمایان است که اکثر شرکت هایی که اهمیت این موضوع را به طور کاملا درک کرده اند به طور سالانه بودجه ای را بدین منظور اختصاص می دهند. توجه به اهداف تبلیغات و دوراندیشی نسبت به نتایج آن یکی از مهمترین گام ها قبل از اجرایی شدن آن است؛ در حالی که به علت هزینه ی بالای تبلیغات در دنیای امروز مدیریت آن بسیار اهمیت می یابد و تبلیغـات هدفمند و با استراتژی های از پیش تعیین شده فرایند فروش و برندینگ را تسهیل می نماید.
تبلیغـات به شما کمک می کند تا:
سازمان و خدمات خود را معرفی کنید
بیشتر و بهتر دیده شوید و نیز تبلیغـات موجب افزایش آگاهی مردم نسبت به یک محصول یا خدمت می شود.
با تبلیغـات هدفمند و موثر مخاطبان خود را ترغیب می کنید تا از خدمات شما بهره مند گردند

تبلیغـات در سایت  و شبکه های اجتماعی وبسایت آژاکس تیم

چرا در آژاکس تیم تبلیغ  کنم؟

سایت آژاکس به عنوان اولین سایت کنفرانسی کشور با هدف اعتلای فرهنگ پژوهش و تحقیق در جامعه،  در زمینه اطلاع­ رسانی رویدادهای علمی کشور  از جمله همایش­ ها، کنفرانس­ ها، سمینارها و کنگره­ های ملی و بین­ المللی با بیش از یکصد دبیرخانه دائمی و دانشگاهی برگزاری همایش ­ها و کنفرانس ­های علمی کشور در ارتباط بوده و سعی در  اطلاع رسانی رویدادهای علمی دانشگاه­ های سراسر کشور را دارد. تمامی همایش ها به صورت رایگان در سایت و شبکه ­های اجتماعی آژاکس ثبت و نمایه می­شود؛ محل­هایی نیز برای تبلیغ محصولات فرهنگی، دبیرخانه ­های دائمی، موسسات و سالن­ های برگزاری همایش، آژانس ­های مسافرتی برگزارکننده تورهای علمی و سایر مراکز و شرکت ­ها که مرتبط با موضوع سایت باشند در نظر گرفته شده است. اگر شما هم می­ خواهید از طریق این وبسایت کالاها یا خدمات خود را به جامعه علمی کشور معرفی کنید با ما تماس بگیرید.

A-5 A-3 , A-4 A-2 A-1 ردیف
تمام صفحات داخلی

۱۲۱۰۰۰۰

تمام صفحات

۱۸۰۰۰۰

تمام صفحات

۳۰۰۰۰۰

تمام صفحات

۳۵۰۰۰۰

یک ماهه
تمام صفحات داخلی

۱۶۹۰۰۰

تمام صفحات

۲۹۰۰۰۰

تمام صفحات

۴۹۰۰۰۰

تمام صفحات

۶۰۰۰۰۰

دو ماهه
تمام صفحات داخلی

۲۸۲۰۰۰۰

تمام صفحات

۴۱۰۰۰۰

تمام صفحات

۶۸۰۰۰۰

تمام صفحات

۸۰۰۰۰۰

سه ماهه
تمام صفحات داخلی

۵۱۹۰۰۰

تمام صفحات

۹۰۰۰۰۰

تمام صفحات

۱۳۵۰۰۰۰

تمام صفحات

۱۵۰۰۰۰۰

شش ماهه
  • تمامی مبالغ درج شده در جدول و لینک پرداخت به تومان می باشد.

تعرفه و شرایط درج تبلیغات

محل­ هایی که در حال حاضر برای پذیرش آگهی در سایت پیش بینی شده اند را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:

 

 

 

تعرفه رپورتاژ آگهی:
افزون بر موقعیت های تبلیغی که در تصویر مشخص شده می توانید معرفی کالاها یا خدمات خود را از طریق انتشار مطلب درسایت وسایر شبکه های اجتماعی آژاکس به جامعه علمی کشور معرفی کنید.
هزینه انتشار ریپورتاژ آگهی با تعداد کلمات و تصاویر نامحدود در سایت ۴۹۰۰۰۰  تومان و در صورتی که  در شبکه های اجتماعی نیز قرارداده شود ۶۹۰۰۰۰ تومان خواهد بود. مطالب منتشر شده با برچسب “ تبلیغات” منتشر و به صورت دائمی در سایت و شبکه های اجتماعی قرارداده خواهد شد.
توجه: این قیمت تنها مربوط به انتشار مطلب است و در صورتیکه مطلب شما از پیش آماده نباشد و تنظیم و نگارش آن به عهده تیم ما گذاشته شود، حق التحریر جداگانه و بصورت توافقی تعیین خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره تماس   ۰۹۱۷۸۱۴۶۳۶۷  با آیدی تلگرامی :   [email protected]  خانم بیگی تماس بگیرید.
قوانین پذیرش آگهی:
۱- آژاکس تیم در قبول و یا رد تقاضای تبلیغات مختار است.
۲- آژاکس تیم از پذیرش تبلیغاتی که مغایر با قوانین جاری کشور یا حاوی لینک به سایتهای مسدود شده باشند، معذور است.
۳- پس از واریز مبلغ، تا زمان درج آگهی استرداد مبلغ واریزی با کسر ۲۵% مقدور بوده و پس از انتشار آگهی استرداد مبلغ واریزی مقدور نخواهد بود.
۴- درج آگهی به معنای تایید محتوای آگهی یا محتویات سایت لینک داده شده از سوی آژاکس نیست و مسئولیت آن بر عهده خود آگهی دهنده است.
۵ – درصورتی که آگهی شما از سوی مراجع قانونی، مغایر با موازین اخلاقی و عرفی و قانونی کشور تشخیص داده شود, آگهی شما از سایت و شبکه های اجتماعی حذف خواهد شد.

می توانید علاوه بر پرداخت آنلاین از طریق لینکهای داخل جدول، مبلغ مورد نظر را به شماره حساب ۵۶۰۶۶۷۷۹۶۰ ( یا شماره کارت : ۴۸۸۵ – ۴۷۰۷ – ۳۳۷۸ – ۶۱۰۴ ) بانک ملت به نام وحید قوسیان واریز و تصویر فیش مربوطه را به‌همراه بنر یا تصویر آگهی به آدرس ایمیل [email protected]  و یا آدرس تلگرامی @ajaxteam با شماره تلفن ۰۹۱۰۰۵۱۰۰۳۰ ارسال فرمایید. شکایات خود را می توانید از طریق شماره تماس اعلام شده و یا آدرس ایمیل [email protected]  ارسال نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
تبلیغات در آژاکس